زیباییسبک زندگیمدو لباس

خوشتیپترین ستاره های موسیقی راک

پرنس

که از سال ۱۹۶۰ زمانی که موسیقی راک اند رول به با شکوه ترین دوران خود رسید ، استایل های فوق العاده ای همراه با خود مطرح کرد که کمتر شباهتی به لباس های خشن و نا متعارفی که در ذهن مردم هست دارد.البته به غیر از افرادی که امروز معرفی می کنیم . اعضای لیست ما افرادی هستند که به گونه ای تابو شکن و تاثیر گذار بر نسل های آینده ی خود بوده اند

خوشتیپترین ستاره های موسیقی راک

 

شاید زمانی که ازلباس های ستاره های راک صحبت شود ، ناخودآگاه ذهن ما به سمت لباس های تیره ، تیشرت های پاره ، زنجیرهای بلند و آویزان از شلوار و موهای پریشان و … برود. در صورتی که از سال ۱۹۶۰ زمانی که موسیقی راک اند رول به با شکوه ترین دوران خود رسید ، استایل های فوق العاده ای همراه با خود مطرح کرد که کمتر شباهتی به لباس های خشن و نا متعارفی که در ذهن مردم هست دارد.البته به غیر از افرادی که امروز معرفی می کنیم ، ستاره های دیگری هم هستند که استایل زیبایی دارند ، اما اعضای لیست ما افرادی هستند که به گونه ای تابو شکن و تاثیر گذار بر نسل های آینده ی خود بوده اند .

میک جگر

خواننده ۷۳ ساله ی بریتانیایی گروه معروف رولینگ استون ها که همچنان الهام بخش خواننده های زیادی مانند گروه مارون فایو (Maroon 5)و… است . جَگِر به خاطر سبک زندگی پرفراز و نشیبش و استایل های عجیب غریبی که هنگام اجرا می پوشید از اسامی تاثیر گذار دهه ی ۶۰ و۷۰ بود . شلوار های تنگ و راه راه ، جلیقه ها ، لباس های مخمل ، یا بلوزهای شل با استین های پوفی از نکات قابل توجه استایل او بودند.

 

میک جگر در سال 1973
میک جگر در سال ۱۹۷۳

پرنس

اسطوره موسیقی سول و فانک که سال گذشته به دلیل اوردوز مواد مخدر درگذشت .کت های کمر باریک ، یقه های بزرگ ، شلوار های دمپا و گاهی هم براق ، کفش های پاشنه دار و ظاهری همیشه مرتب از مشخصه های استایل پرنس بود.

 

پرنس
پرنس

دیوید بویی

ستاره ی راک بریتانیایی که سال گذشته درگذشت ، با استایل عجیبش در دهه ۶۰ میلادی ظهور کرد . لباس و آرایش و رنگ مو های آوانگاردش به سرعت مورد توجه مردم قرار گرفت و الهام بخش خیلی از جوانان شد .

دیوید بویی (1973)
دیوید بویی (۱۹۷۳)

الویس پریسلی

سلطان راک اند رول که در دهه ی ۵۰ به اوج محبوبیت رسید. وی انقلابی در موسیقی راک و اجرا های روی صحنه بود به طوری که مدت ها ، تلویزیون ها او را سانسور میکردند. مدل موهای الویس ، کت و شلوار چرم تنگ و بوت های گاوچرونی او همچنان الهام بخش خیلی از استایلیست های امریکایی است .

 

الویس پرسلی
الویس پرسلی

جان لنون

حتما در اطرافیان خود افرادی با عینک های دایره شکل ، موهای بلند یا بی حالت ،تیشرت و پیراهن های شل و کت جین دیده اید . همه ی این استایل ها زمانی متعلق به جان لنون بوده . حتی ۳۷ سال بعد از مرگش ، هنوز هم خیلی از جوانان دنباله روی سبک لباس پوشیدن جان هستند.

جان لنون
جان لنون

تاکنون به این مطلب امتیازی داده نشده.

به این مطلب امتیاز دهید

تگ ها
نمایش بیشتر

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *