دانش و فناوری

ال جی گزارش مالی مقدماتی خود را برای سه ماهه سوم ۲۰۱۷ منتشر کرد

در اکتبر یعنی دهمین ماه میلادی به سر می بریم و به زودی شاهد گزارش عملکرد سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ شرکت های مختلف خواهیم بود. در همین رابطه ال جی الکترونیکس اطلاعات اولیه ای را در مورد عملکرد مالی اش در ماه های ژوئیه تا سپتامبر (دهم تیر تا هشتم مهر) منتشر ساخته است.

در این گزارش آمده است که فروش کل مجموعه ال جی به ۱۵٫۲ تریلیون وون کره جنوبی برابر با ۱۳٫۳ میلیارد دلار خواهد رسید، در حالی که پیش بینی می شود درآمد عملیاتی آنها رقمی نزدیک به ۵۱۶٫۱ میلیارد وون برابر با ۴۵۴٫۴ میلیون دلار را نشان دهد. البته این اعداد و ارقام به منزله نتایج نهایی نیستند.

با در نظر گرفتن این اطلاعات، درآمد عملیاتی ال جی در مقایسه با سه ماهه گذشته حدود ۲۲٫۳ درصد کاهش یافته در حالی که فروش آنها ۴٫۶ درصد بیشتر شده است. مقایسه این نتایج با مدت مشابه سال قبل (۲۰۱۶) کاملاً رضایتبخش است و افزایش ۸۲٫۲ درصدی سود و افزایش ۱۵٫۲ درصدی درآمد آنها را نشان می دهد.

گفتنیست طی روزهای آتی گزارش مالی رسمی و نهایی ال جی برای سه ماهه سوم سال جاری میلادی منتشر می شود و باید دید آیا کسب و کار موبایل آنها توانسته به نتیجه خوبی دست یابد یا خیر.

تگ ها
نمایش بیشتر

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *